Getoari lë pa fjalë me surprizën që i bëri Marinës për Shën Valentin

Dy personazhe të njohur të botës së showbizit, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, janë vënë në fokus të mediave online përgjatë kësaj jave.

Reperi i njohur kosovar, Getoar Selimi, si dhe moderatorja shqiptare Marina Vjollca i kanë dhënë fund beqarisë, dhe janw duke jetur tw dy mjaft tw lumtur.

Kliko per me shume info

Por dje ata kanw kaluar njw ditw tw veçantw dje pwr Shwn Valentin. Marina na e ka shuar kuriozitetin të gjithëve duke postuar një video nga surpriza romantike që Getoari kishte menduar për të.

LEXO EDHE:  Vëllai i Meghan Markle turpëron të motrën: “Ajo është hipokrite, po luan rolin”

”Duajeni njëri-tjetrin. Gëzuar Shën Valentinin”, shkruan Marina krahas videos së postuar në Instagram, e cila na la pa fjalë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here