Getinjo e pranon: Isha zero

Kliko per me shume info

Dalja e tij dhe e Mozzik nga On Records vazhdon të komentohet akoma.

E reperi Getinjo shpesh po bën publikime ku po tregon se çka ka arritur që nga fillimi i tij deri më sot.

Kliko per me shume info

Ai në Instagram ka hedhur një fotografi të cilës ia një shkrim me një kuptim të veçantë.

“RESPECT…Isha ZERO prandaj mesova vetem ti shtoj ZERO-t 🤝” janë fjalët e reperit lënë fotos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.