Komshinj e ish-shokë të ngushtë, Juli tregon sërish arsyen pse s’flet me Gentin

Kliko per me shume info

Dikur ata te dy ishim miq të ngushtë, madje perfomonin në të njëjtin grup humoristik në spektaklin “Portokalli”, por Julian Deda dhe Gentian Zenelaj duket i kanë dhënë fund miqësisë së tyre.

Nëse vite më parë ata ishin bashkë në një skene, sot aktorët mësohen se nuk kanë asnjë komunikim.

Kliko per me shume info

I ftuar në “Një kat më lart”, Juli deklaroi se ai është i vetmi që flet për marrëdhënin mes dy aktorëve dhe se ky ishte një problem i madh.

Ai madje u shpreh se kur ka intervista, Genti porosit gazetarët mos ta pyesin për Julin.

Teksojmë se dy ish-miqtë janë edhe komshinj por se nuk komunikojnë me njëri-tjetrin.

I pyetur nëse ka diçka për t’i thënë, Juli shprehet se:

Ka një problem. Unë gjithmonë përgjigjem për Gentin. Ai i thotë më përpara gazetarëve mos më pyesni. E kam informacion nga brenda, ai refuzon”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.