Gafa e Rudina Magjistarit në transmetim, do ju shkrijë së qeshuri

Kliko per me shume info

Moderatorja Rudina Magjistari me emisionin e saj pasdite në Tv Klan, mbërthen pas ekranit shumë teleshikues, por herë pas here, bëhet edhe objekt komentesh në media për gabime apo gafa gjatë drejtimit.

Dje gjatë emisionit të saj ajo ka bërë gafën e rradhës. Ndërkohë që po intervistonte moderatoren e re në Klan, Kiara Tito, Rudina u shpreh se aktori hollivudian Leonardo Di Caprio nuk ka fituar asnjëherë çmimin “Oscar”.

Kliko per me shume info

“Kur kam qenë në Itali merrja pjesë në konkurse bukurie dhe dilja e dyta. Kur erdha në Shqipëri thashë të merrja pjesë në konkurset e bukurisë shqiptare dhe mora pjesë tek Miss Shqipëria. Thashë ta provoja në Shqipëri se u bëra si Leo Di Caprio që donte Oscar,” ishte thënë Kiara, ndërkohë që Magjistari ndërhyri duke thënë “Që se mori kurrë”.

Kujtojmë që aktori i njohur i nderuar me çmimin Oscar në vitin 2016 me filmin e tij “The Revenant”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.