Futbollisti vrau veten, flet e dashura: Po flisja në telefon më të kur ndodhi ngjarja, dëgjova gjithçka (FOTO)

Kliko per me shume info

Një grua, e dashura e futbollistit skocez i cili vrau veten cilës para dy vjetësh, ka zbuluar se ai ishte në telefon me të kur u godit nga një tren.

Louise Rooney u shkatërrua kur mori thirrjen telefonike të Chris Mitchell, kur dëgjoi se çfarë ndodhi dhe pastaj vuri re se trenat ishin anuluar pas një përplasjeje.

Kliko per me shume info

27-vjeçari, e kishte parë të dashurën e tij një ditë më parë, e kishte përqafuar dhe i kishte thënë asaj të kishte një kohë të mirë, zbuloi ajo, ndërsa ajo foli për herë të parë në një përpjekje për të ndihmuar futbollistët të flasin rreth shëndetit mendor.

Louise, 29 vjeç, ishte 400 milje larg në Londr, kur futbollisti tragjikisht u vra në një kalim të nivelit në Stirling, Skoci, sipas Daily Record./lajmifundit.al

Burim:http://www.dailymail.co.uk/news/article-5377787/Girlfriend-phone-footballer-train-hit-him.html

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.