Fotot e rralla të Xhemi Shehut me bashkëshortin

Kliko per me shume info

Xhemi Shehu ishte vetëm 25 vjeç kur njohu dhe dashuroi bashkëshortin e saj aktual dhe që atëherë është përpjekur ta mbajë atë larg syrit të kamerave.

Megjithatë, tani kanë një martesë të lumtur, nga e cila kanë ardhur në jetë dy fëmijë.

Kliko per me shume info

Bashëkshorti i Xhemit quhet Ervis Sula dhe është administrator i një shtypshkronje në Tiranë.

Biznesmeni është shfaqur shumë rrallë përkrah prezantueses në publik dhe ato mund ti shihni në galerinë më lart.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.