Nëna e pyet vajzën “si je”, ajo i dërgon foton që i fut “frikën në palcë”

Kliko per me shume info

Një 17-vjecare i ka dërguar nënës së saj foton e aksidentit me makinë, kur kjo e fundit e ka pyetur “si je? si po të shkon udhëtimi?”

Amy Emslie kishte pak kohë që kishte marrë patentën.
Ajo ishte nisur për një udhëtim, por iu ndërpre në mes pasi makina e saj rrëshkiti dhe u përmbys në anë të rrugës.

Kliko per me shume info

Vajza shpëtoi pa asnjë plagë, por frikësoi pa masë nënën e saj kur i dërgoi foton e makinës së aksidentuar.

“Kishte ngricë në rrugë dhe në një moment nuk po e kontrolloja dot makinën”- tha 17-vjecarja pas aksidentit./LajmiFundit.al/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.