Çfarë po ndodh? FNSH rrethon Vlorën gjatë natës, disa të shoqëruar

Kliko per me shume info

Mbrëmjen e djeshme policia, agjentët e krimit të organizuar dhe FNSH kanë zhvilluar një aksion blic në Vlorë.

Mësohet se operacioni është zhvilluar në disa pika të qytetit bregdetar, ndërsa në fokus ishin personat e shpallur në kërkim për trafik droge, por edhe precedent të tjerë.

Kliko per me shume info

Nga aksioni janë shoqëruar disa persona për verifikim, por policia ende nuk ka dhënë asnjë njoftim zyrtar.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.