Flor Mumajesi dhe Dhurata Dora së bashku me një super hit

Kliko per me shume info

Bashkëpunimi mes këngëtarëve Flor Mumajesi dhe Dhurata Dora ishte përfolur prej kohësh dhe më në fund u publikua për publikun.

Me titullin “Trëndafil”, me ritme latine dhe me djemtë e Thre Dots, klipi pritet të jetë hiti radhës i këngëtarëve.

Kliko per me shume info

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.