Filmojnë veten kur kryejnë marrëdhënie, çifti italian gjen zgjidhjen për të financuar udhëtimet

Kliko per me shume info

Një çift i veçantë të dashuruarish kanë financuar udhëtimin e tyre nëpër botë duke filmuar seancat e tyre të seksit dhe duke i publikuar ato në internet.

Të rinjtë italianë Kim, 23 vjeç dhe Paulo, 28, u dashuruan pasi morën pjesë në një seancë seksi treshe në një festë ku filmuan gjithë aktin e tyre.

Kliko per me shume info

Tani ata kanë hequr dorë nga puna e zakonshme dhe kanë vendosur të jetojnë vetëm me fititmet që marrin nga videot pornografike që bëjnë nëpër vende të ndryshme të botës.

Kim ishte përkthyese në një kompani IT, ndërsa Paolo ishte projektues mediash në të njëjtin vend, derisa një miku i tyre i ftoi të dilnin të tre.

Që nga ai moment ata kuptuan se kishin shumë gjëra të përbashkëta dhe mund të argëtoheshin shumë së bashku.23-vjeçarja ka treguar:

Një ditë ne shkuam në një festë të një shoqes sonë dhe të tre përfunduam së bashku në shtrat. Pas asaj nate, Paolo dhe unë nuk mund të ndaheshim kurrë më. Na pëlqen të takojmë njerëz të rinj dhe të ndajmë përvoja të reja me ta, sidomos pasion dhe seksin. Pse të mos kemi në vend të selfie-ve nga një video porno për çdo vend që vizitojmë?”Çifti italian e përshkruajnë marrëdhënien e tyre si të hapur dhe janë qejflinj të vetë-pranuar.

Që nga fillimi i marrëdhënies ata filmonin veten çdo herë që kishin marrëdhënie seksuale dhe kishin folur për të hyrë në industrinë e pornove por nuk ishin të sigurt se si të fillonin.

Tani ata shesin pamjet e tyre në faqen e internetit “My Sweet Apple”,  i cili mbështet financiarisht udhëtimet e çiftit.

Deri më tani çifti ka vizituar Spanjën (duke përfshirë të gjitha Ishujt Kanarie), Francën, Poloninë, Rumaninë, Greqinë dhe Malin e Zi dhe aktualisht janë në Argjentinë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.