Fevziu publikon si rrallëherë foto me bashkëshorten

Kliko per me shume info

Blendi Fevziu është një ndër moderatorët më të kërkuar në Shqipëri dhe emisioni e tij “Opinion” është një ndër emisionet më të ndjekura në Shqipëri.

Megjithatë moderatori jetën private e ruan të shenjtë dhe foto me bashkëshorten apo fëmijët i ka të rralla.

Kliko per me shume info

Mbrëmjen e djeshme si rrallëherë Blendi ka postuar një foto me bashkëshorten, Ines që ka tërhequr shumë vëmendjen.

Çifti shfaqen në një vend ku po bie borë, të veshur trashë dhe të kombinuar me ngjyra teksa pozojnë të buzëqeshur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.