Faton Shoshi i dërgon Bleona Qeretit zemra, çfarë po ndodh mes tyre?

Kliko per me shume info

Faton Shoshi u vë në qendër të vëmendjes nga ana e mediave për shkak të suksesit që arriti si producent i Era Istrefit dhe më pas ata u komentuan gjatë në mediat rozë për marrëdhënien mes tyre.

Por pas ndarjes nga Era Istrefi Shoshi është parë në shoqërinë e disa femrave simpatike.

Kliko per me shume info

Së fundmi ai është takuar edhe me Bleona Qeretin në SHBA.

Të dy janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit. Madje edhe drekojnë, darkojnë apo edhe argëtohen mbrëmjeve bashkë. Kaq mjafton që mediat të nisnin dyshimet mes këngëtares dhe menaxherit kishte diçka më shumë sesa shoqëri. Dhe si të mos mjaftonin këto, vjen edhe ky koment i Fatonit i lënë në foton e këngëtares, një Emoji me zemër.

Të gjitha këto janë hamendësime dhe thashetheme në mediat roze, pasi Bleonadhe Shoshi janë vetëm miq të mirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.