Fansat ngacmojnë Elvana Gjatën për Flori Mumajesin

Pas eksperiencës dhe punës me emra të mëdhenj të produksionit amerikan të muzikës, këngëtarja Elvana Gjata është kthyer në Tiranë ku bëri një recital të sajin në një nga hotelet me emër të kryeqytetit.

Koncerti që mbajti Elvana Gjata më 3 shkurt u komentua shumë në media. Ishin vetëm 100 të ftuar, të cilët ishin përzgjedhur nga këngëtarja, dhe ajo mbajti një koncert me këngët e saj të reja, për të cilin nuk foli shumë.

LEXO EDHE:  Bëri bujë me ndarjen nga biznesmeni, modelja eksperimenton me "drogëra"?
Kliko per me shume info

Më herët u përfol se Elvana do të prezantonte të fejuarin e saj në këtë koncert por nuk ndodhi kështu. Në fotot që ajo zgjodhi të hidhte në rrjetet e saj sociale shumë komentues e ngacmuan për Flori Mumajesin, me të cilin këngëtarja ka bashkëpunuar për një kohë të gjatë dhe mendohej se ishin në një lidhje.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here