Fansat e ofenduan, Aurela Gaçe ia thotë Ronelës troç si gjithmonë

Kliko per me shume info

Ronela Hajati është ofenduar shumë ashpër nga fansat të cilët si kanë kursyer fjalët e rënda për peshën e Ronelës.

Ajo i është kundërvënë këtyre komenteve duke theksuar se shumë veta do të donin linjat e saj dhe gjithashtu dhe se ajo ishte një yll.

Kliko per me shume info

Edhe Aurela Gaçe e ka mbrojtur duke theksuar se Hajati është një ndër të vetmet këngëtare natyrale.

Kushdo qe i drejtohet nje tjeter njeriu me shprehje te tilla si keto, meriton pergjigje. Edhe me te forte madje. ( as une nuk përtoj) Ronela M. Hajati nder te paktat artiste natyrale. Jepi , vazhdo te jesh vetja jote,”-përfundon Gaçe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.