Fieraku i nis “EURO” vëllait në Gjermani, ajo që i ndodh e bën për “ujë të ftohtë”

Kliko per me shume info

Një fierak thotë se i ka humbur një shumë eurosh, të cilat me anë të një kompanie transfertash i kishte nisur vëllait në Gjermani.

Policia bën me dije se më datë 08.02.2018, ka marrë kallëzim nga shtetasi V.K, 48 vjeç, banues në Fier, i cili thotë se me anë të një kompanie transfertash i ka nisur vëllait në Gjermani një shumë eurosh dhe kjo shumë nuk i ka mbërritur.

Kliko per me shume info

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë. Nenet 143 e 135 të Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.