Eni Koçi ia nxjerr këtë sekret Gretës

Kliko per me shume info

Janë të bukura dhe tërheqëse. Në sytë e publikut Greta dhe Eni Koçi janë parë gjithnjë si dy artiste të talentuara që vijnë nga e njëjta shtëpi.

Ato janë shumë të rezervuara në jetën e tyre private, por këtë herë Eni i zbuloi një sekret motrës së madhe me këtë foto të postuar.

Kliko per me shume info

“Greta Koçi jaaa… Ta kesh me jetë atë super klipin e ri se beqo na ngele!”, ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e fotos humoristike ku janë vënë përkrah një vajzë e re dhe një grua e moshuar dhe nën to, përshkrimet përkatëse: “25 vjeç dhe single. Si dukesh në të vëretë… Si të sheh familja!

Epo si duket Eni qënka edhe një vajzë me humor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.