Eni Çobani, Getoar Selimi i bashkohen urimeve të bashkëshortes së Gjebreas

Kliko per me shume info

Eni Çobani është një nga mikeshat më të ngushta të Ardit Gjebreas. Ajo është bashkëpunëtore e tij prej disa vitesh, për shkak të rubrikës “Shihemi në gjyq”, që realizon për çdo javë në programin “E Diela Shqiptare”.

Bashkëshortja e Ardit Gjebreas punon gjithashtu për këtë program, por vetëm se qëndron pas skene. Sot Anila Beko feston ditëlindjen, dhe komenteve të urimit smund ti mungonte as ajo e Eni Çobanit, por jo vetëm.

Kliko per me shume info

”Edhe 100 vite të lumtura e dashur qofshi gjithmonë kështu plot dashuri e mirësi të gjithë së bashku”. Siç duket komentet nga miqtë e saj nuk kanë të ndalur. Por edhe urimi i Merlinit nuk kishte si të mungonye.

“Lilaaa jone me e mira ne bote!,”-përfundon Merlin. Menjëherë pas këtyre komenteve ka shkruar edhe vetë Anila ,e cila shpreh dashurinë për Jonin dhe të fejuarën e tij. “Ju dua shume, e bekuar qe ju kam.”

Një ndër vipat e tjërë që i ka komentuar ka qënë Getori ”Edhe njëqind bahkë më ju”, shkruan ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.