Eneda Tarifa jep leksione si të kaloni ndarjen

Kliko per me shume info

Kohët e fundit këngëtarja Eneda Tarifa ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike si për jetën e saj personale ashtu edhe profesionale.

Pak javë më parë u publikua në media se lidhja e saj 18-vjeçare me muzikantin Erjon Zaloshnja kishte përfunduar dhe gjithashtu se do të ishte pjesë e jurisë së “The Voice Kids” .

Kliko per me shume info

Ama në rrjete sociale Eneda e ka treguar se ndarja kalohet vetëm me shoqërinë e vajzave.

Ajo ka marrë një udhëtim drejt Shkodrës, dhe sic duket edhe nga postimet po e shijon në maksimum.

Në sy bie dëbora dhe sigurisht, lumturia në sytë e Enedës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.