Ema Andrea flet plot emocion për lidhjen e re

Kliko per me shume info

Aktorja e mirënjohur, Ema Andrea është bërë kryefjala e portaleve prej disa ditësh për mundësinë e një lidhjeje të re sentimentale në jetën e saj.

E ftuar në “Wake Up”, sigurisht që nuk mund t’i shpëtonte pyetjes në lidhje me të dashurin e ri.

Kliko per me shume info

“Zemrën e kam plot përherë, por është e vërtetë tani më është shtuar volumi zemrës” – është shprehur Ema, duke lënë të kuptohet se është në një marrëdhënie dhe shumë e lumtur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.