Elvana Gjata shfaqet sensuale pas kthimit në Shqipëri

Kliko per me shume info

Kjo është këngëtarja simpatike Elvana Gjata, e cila është njëra prej femrave më sensuale dhe seksi të skenës, dhe këtë e vërtetojnë edhe fotot e fundit që ajo sjell.

Në rrjetin social “Instagram”, ajo ka postuar një set të fotografive, të realizuara së fundmi, ku si gjithmonë vjen me shumë stil dhe sharm.

Kliko per me shume info

E veshur me kostum të zi ajo ështe ulur pranë një pianoje ku duket mjaft sharmante. Nuk e dimë nëse këto foto i ka bërë për ndonjë projekt të rradhës ose ndoshta për kënaqësinë e saj.

Kujtojmë se ajo së fundmi ditën e ditëlindjes së saj, mbajti një recital të sajin ku ftoi shumë vipa të njohur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.