Elvana Gjata ka ditëlindjen, Ermal Mamaqi zgjedh ta urojë me këtë foto

Kliko per me shume info

Dita e sotme shënon njërën prej ditëve më të rëndësishme për këngëtaren, Elvana Gjata, e cila feston ditëlindjen.

Ermal Mamqi ishte ndër të parët që e uroi. Moderatori i njohur Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjatakanë një miqësi të gjatë prej vitesh tashmë.

Kliko per me shume info

Ai ka zgjedhur ta urojë me një foto ku shfaqet me Alketa Vejsiun dhe Elvana Gjatën shumë kohë më parë. Si duket në foto Elvana dhe Ermali kanë qënë dy fëmijë çapkënë.

”Je një nga njerëzit më special të jetës time. Ke qënë gjithmonë… Uroj një jetë të gjatë dhe të bekuar. 100 Motra.
@elvanagjataaaa”, shkruan ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.