Elvana Gjata dhe Flori në luftë të hapur, tashmë s’ka dashuri por konkurrencë

Kliko per me shume info

“Dashuria” dhe bashkëpunimi mes këngëtarit dhe kompozitorit Flori Mumajesi dhe Elvana Gjatës mbaroi kohë më parë.

Por pavarësisht ndarjes, fansat e tyre mezi presin një tjetër bashkëpunim të suksesshëm mes tyre.

Kliko per me shume info

Por kjo mesa duket nuk do të ndodhë. Ata aktualisht janë në një luftë të hapur, dhe kjo duket edhe nga postimet në rrjete sociale ku të dy prezantojnë projektet e reja që dolën në të njëjtën kohë.

“Trëndafil” nga Flori dhe Dhurata Dora, dhe nga ana tjetër 5 këngët e minialbumit të Elvanës.

Deri tani duket se Elvana e ka fituar luftën, por kush e di?!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.