Elvana do të prezantojë të fejuarin në koncert, por ju s’do ta shihni

Kliko per me shume info

Prej më shumë se një viti tashmë këngëtarja Elvana Gjata është larguar nga Shqipëria, për të krijuar karrierën e saj muzikore jashtë vendit.

Tashmë ajo është kthyer në Tiranë dhe po përgatitet për një nga ditët më të veçanta, koncertin që pritet të mbahet nesër më 3 shkurt.

Kliko per me shume info

Kjo datë përkon edhe me ditëlindjen e Elvanës. Këngëtarja u ka dorëzuar ftesat shumë pak të ftuarve specialë.

Në koncertin e parë të Elvana Gjatës me siguri, që do të donin të ishin prezentë shumë fansa të këngëtares.

Por ajo zgjodhi të realizonte një koncert të vogël dhe shumë privat, prej të cilit vështirë se do të mund të shikoni qoftë edhe ndonjë foto.

Elvana vendosi që të mbante sot, më 3 shkurt, pikërisht në ditën e 31-vjetorit, koncertin në të cilin do të mbështetet në performancat e saj nga kantautori Pirro Çako.

Mediat shkruajnë se pritet që të shfaqet në krah të saj i fejuari i artistes, një biznesmen i njohur në Tiranë.

Elvana ka punuar këto kohë për interpretimin “live” të krijimeve të reja, të cilat do të jenë ekskluzive për të ftuarit specialë të kësaj mbrëmjeje dhe më pas do shfaqen në një televizion

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.