Elita Rudi dhe Gjiko duken kaq romantik për Shën Valentin

Kliko per me shume info

Elita Rudi dhe Gjiko duket se po kalojnë momentet më të mira të lidhjes së tyre.

Çifti i famshëm, me rastin e ditës së të dashuruarve kanë reflektuar plotë dashuri e pozitivitet.

Kliko per me shume info

Është Elita ajo e cila ka publikuar një fotografi kaq të bukur në llogarinë e saj në Instagram.

“Romeo im”, ka shkruar ajo përbri fotografisë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.