Elhaida Dani shfaq linjat përpara pasqyrës

Elhaida Dani i habiti të gjithë kur u shfaq me flokë bjonde, një look të ri me të cilin nuk e kishim parë kurrë.

Këngëtarja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve dhe pamja e saj e re u pëlqye shumë. Por më pas na zbuloi se ishte thjesht një paruke.

Kliko per me shume info

Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instastory ku shfaqet para pasqyrës në formë fizike të mirë dhe mesa duket Elhaida e ka gjetur një burim për tu inspiruar.

LEXO EDHE:  Ermal Mamaqi akuzon publikisht të ftuarën: “I more emisionin gruas time”

“Kur pasqyra ka më shumë forma se ty”, shkruan këngëtarja në përshkrimin e fotos

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here