Elbasan/ Të shtëna me armë, një i plagosur

Kliko per me shume info

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar mbrëmjen e sotme në Elbasan.

Sipas raportimeve të para, një person ka mbetur i plagosur dhe është transportuar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Kliko per me shume info

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Fushë Mbret”, ndërsa në vendngjarje kanë shkuar edhe forca policore.

Një hetim ka nisur për të zbardhur rrethanat e ngjarjes, ndërsa aktualisht nuk raportohet për persona të arrestuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.