E vërteta e ndarjes së Luanës nga biznesmeni kosovar

Kliko per me shume info

Ditën e djeshme në të gjitha portalet qarkulloi një lajm, i cili thposhte se Luana Vjollca i kishte dhënë fund lidhjes me biznesmenin kosovar Krenar Çoçaj.

Në fakt lajmet u mbështetën edhe në faktin që Luana dhe Krenari nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram. Por, burime për “Express”, bëjnë me dije se lajmi është i pavërtetë.

Kliko per me shume info

“Luana dhe Krenari janë mirë dhe janë duke pushuar në st. Moritz. Ata kanë një lidhje të shëndoshë dhe se për momentin janë të lumtur”, ka thënë burimi.

Pak ditë më parë, moderatorja ka hedhur foto nga ky vend i preferuar i Zvicrës, ku ndodhej së bashku me motrën e saj Marina dhe bashkëshortin e saj Getoar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.