E tmerrshme/ U abuzua seksualisht, babai dënon djalin, i “hekuros organet gjenitale”

Një burrë arab i Arabisë Saudite që dënoi djalin e tij për pse u sulmua seksualisht është duke u përdorur për të nxjerrë në pah çështjet me qëndrimet ndaj viktimave të abuzimit seksual në vend.

Djali thuhet se është abuzuar seksualisht nga një grup adoleshentësh në një vendndodhje të panjohur në Arabinë Saudite dhe i tregoi babait të tij.

LEXO EDHE:  Përplasja e trenave në Salisburg, 54 të plagosur
Kliko per me shume info

Babai më pas mori ‘ndëshkimi’ djalin të tij për sulmin, duke ‘hekurosur organet e rij gjenitale’, raportojnë mediat lokale.

Burimi:http://www.dailymail.co.uk/news/article-5362813/Saudi-father-PUNISHES-son-sexually-assaulted.html

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here