E tmerrshme, në një fshat të Kamenicës varin macen

Kliko per me shume info

Në një fshat të Kamenicës bëhet me dije se një person ka varur macen me litar, dhe si pasojë ajo ka ngordhur.

Sipas Express ngjarja ka ndodhur në Hodonoc të Kamenicës.

Kliko per me shume info

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.