E rëndë në Tiranë, i riu i jep fund jetës duke u vetëvarur në ballkonin e shtëpisë

Kliko per me shume info

Një 30-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në banesën e tij në Tiranë.

Sipas policisë shtetasi M.G i ka dhënë fund jetës në ballkonin e shtëpisë së tij në rrugën “Ylbere Bylykbashi”.

Kliko per me shume info

Familjarët e tronditur janë shprehur se nuk kanë patur shqetësime nga djali dhe nuk kanë vënë re ndonjë gjë të dyshimtë që mund ta shtynte drejt aktit fatal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.