E pyesin për raportin me Tunën, Nora Istrefi flet sikur e njeh nga televizioni

Kliko per me shume info

Në një kohë kur asnjëra prej këngëtareve nuk ishte prononcuar deri tani, ishte koha që Nora të tregonte se çfarë mendon në të vërtetë për Tunën.

Në një intervistë të fundit për Express, këngëtarja ka folur edhe për kunatëne vogël, por sërish duke iu shmangur pyetjes.

Kliko per me shume info

Edhe pse i është kërkuar të rrëfejë raportin e vërtetë që ka me Tunën, meqenëse është përfolur mjaft në media e portale kohët e fundit, Nora kthen përgjigjen që do vetë:

“Tuna është shumë e mirë, një këngëtare me shumë vlera. Dhe gruaja e Patrisit, vëllait të Robertit” pa dhënë asnjë detaj për pyetjen ‘si i keni në të vërtetë raportet me njëra-tjetrën’.

Epo një përgjigje të tillë do ta jepte kushdo që nuk e ka takuar Tunën personalisht, por e ka parë në televizion.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.