E pyesin nëse do pozonte për 100 mijë euro, Rudina Dembacaj befason me përgjigjen e saj

Prej disa muajsh, aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj ka nisur një projekt të ri të titulluar “Mos i fol shoferit”.

Mirëpo Rudina ka pranuar se kurrë nuk do provonte muzikën sepse thotë që këndon si derr.

Kliko per me shume info

E ftuar në PopCulture, ajo ka folur për për lidhjet e saj të mëparshme dhe marrëdhënien me bashkëshortin aktual duke theksuar se lidhja e tyre nuk nisi si diçka serioze:

LEXO EDHE:  Blerina Bombaj na njeh me të atin dhe tregon historinë e tij të dhimbshme

“U ndava nga i dashuri i fundit sepse nuk kishim përputhje së bashku dhe unë kisha nevojë për një mashkull më bujar dhe xhentëllmen. Bashkëshorti im ndryshon shumë nga ish partnerët e mi.”

Por ajo befasoi me përgjigjen e saj kur u pyet nesë do të pranonte të pozonte nudo për 100 mijë euro. Ajo tha se do të pranonte pasi të rregullonte pak linjat e saj fizike.

LEXO EDHE:  E pabesueshme ajo që ka ndodhur në Britania Got Talent, THYHEN rrjetet sociale, magjia e vërtetë është jeta
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here