E përdhunon me krik makine, monstra shqyen nënën e dy fëmijëve (FOTO)

Kliko per me shume info

Një adoleshent rus është nën hetim për shkaktimin e vdekjes së një gruaje, pasi i ka futur një krik makine brenda saj dhe më pas e ka shtyre atë.

I dyshuari Danil Cheshko, 19 vjeç, u mbajt nga policia pasi ‘pothuajse ia shqeu barkun viktimës së tij’ në një sulm të tmerrshëm seksual.

Kliko per me shume info

Svetlana Sapogova, 41 vjeç, nënë e dy fëmijëve, fillimisht u rrah dhe u përdhunua me një shkop pasi pranoi një xhirome makinë nga sulmuesi i saj, thonë raportet ruse.

Ajo vdiq pasi një krik makinë u fut brenda vaginës së saj dhe u shty pjesërisht, sipas policisë.

Sulmi i tmerrshëm u bë në një makinë pasi Cheshko i kishte ofruar një xhiro pasi kishi qenë në një varrim të një miku të përbashkët pranë Saratov në Rusinë jugore, është raportuar./lajmifundi.al

Burimi:http://www.dailymail.co.uk/news/article-5352757/Woman-dies-horrifying-sexual-assault-Russia.html

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.