E para shqiptare me dokumentar, Elvana Gjata ka dikë për të falenderuar

Kliko per me shume info

Elvana është e para këngëtare shqiptare që ka vendosur që të bëjë një dokumentar.

Teksa ka shpalosur një pjesë të karakterit të saj të panjohur, Elvana jka publikuar edhe pesë këngë të reja të cilat i ka postuar edhe në Youtube.

Kliko per me shume info

Këtë herë në Instagram ajo ka postuar një falenderim për të gjithë ata që kanë punuar për këtë minialbum të sajin.

“Ndonjehere fjalet jane asgje krahasuar me ate cfare shpirti perjeton..

Dua ta filloj me nje falenderim te madh per te gjithe ju qe me mbushni zemren me perkrahjen tuaj!
Jam perpjekur qe ne keto kenge, secili prej jush te gjej pak nga vetja e tij dhe shpirti me gezon qe i ndjeni keto melodi e tekste njesoj si une..

Mini albumi EP “3” eshte nje pune e gjate prej gati 1 viti dhe eshte prova e vertete se une kurre nuk kam harruar se nga vij dhe muziken me te cilen jam rritur ..
Jam me fat qe po bej ate qe une dua me shume ne jete…te kendoj.

Mirenjohje pafund per te gjithe ju qe me keni perkrahur dhe mirenjohje pafund per ty Pirro Cako dhe ty Darko Dimitrov qe i dhate jete ketij projekti. Thank you Darko!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.