E moshuara i ankohet Arta Markut: Po torturohemi nga prokuroria e Durrësit, hiqi të gjithë!

Kliko per me shume info

Prokurorja e Përgjithshme Arta Marku ka qenë sot në Durrës për të zhvilluar një takim me kryeprokuroren e rrethit Donika Prela.

Teksa kryeprokurorja Marku ka zbritur nga makina për t’u futur në ambientet e Prokurorisë së Durrësit, një e moshuar e ka pritur duke i bërë edhe disa thirrje.

Kliko per me shume info

“Po torturohem nga kjo prokurori. Hiqi të gjithë qysh tek polici, qysh tek roja. Arta të marrsha të ligat nona, të keqen nona. Dhe atë që ke vënë…”, bërtet e moshuara jashtë prokurorisë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.