“E kapa të dashurën në shtrat me një tjetër, por më ndodhi ajo që nuk e prisja…”

Kliko per me shume info

Tabloidi “The Sun” ka publikuar një histori tradhëtie në rubrikën “E dashur Deidre”, ku përpos faktit të tradhëtisë, djali është gjendur para një situate të papritur.

Burri shkruan:

Kliko per me shume info

Kur e kapa të dashurën time në shtrat me një burrë tjetër, ai mori një thikë nga kuzhina dhe më preu nga krahët. E dashura ime është 24 vjeçe dhe unë jam 23. Ajo gjithmonë gjuante djemtë e tjerë dhe mendonte se ishte qejf, sidomos kur unë do të konfrontohesha me të dhe ta kërcënoja se do ta lija.

Ajo do të përballej me mua për të qëndruar me të. Unë u largova nga puna herët një të premte muajin e kaluar dhe e kapa në shtrat me një djalë tjetër. I bërtita dhe e ndoqa deri poshtë.

Ai duhet të ketë menduar se do ta godisja sepse ai më sulmoi me thikë kuzhinë. Unë shkova në spital për qepjet e nevojshme.

Ajo këmbënguli që ata nuk kishin bërë asgjë, por ata ishin të dy në të brendshme të tyre.

Që atëherë jemi ndarë, por ajo dëshiron që unë të kthehem. Unë nuk e di nëse unë ende e dua atë.

DEIDRE përgjigjet:

Kjo nuk është hera e parë që ajo ju ka tradhëtuar. Ajo është në një flirt të vazhdueshëm dhe tani ju ka mashtruar duke qenë në shtrat me dikë tjetër.

Pak flirt mund ta falësh, por kjo ju tregon se ajo nuk mund të qëndrojë në një marrëdhënie./lajmifundit.al

Burimi:https://www.thesun.co.uk/dear-deidre/4465944/dear-deidre-girlfriend-bed-another-man/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.