“E di që i dashuri im fle me dikë tjetër, por kam frikë të përballem”

Tabloidi “The Sun” ka publikuar një histori tradhëtie në rubrikën “E dashur Deidre”, ku vajza ka frikë të përballet me këtë fakt.

Vajza shkruan:

Kliko per me shume info

Natën e kaluar, i dashuri im u kthye përsëri me një erë parfumi që nuk ishte i imi.

Ai tradhëton vazhdimisht.
Ai është 19 vjeç, unë jam 17 vjeç. Ai madje po i shkruante një vajzë tjetër ishte në shtrat me mua.

LEXO EDHE:  HOROSKOPI për ditën e sotme/ E enjte 19 PRILL 2018

Pastaj ai shkoi dhe kreu marrëdhënie seksuale me të pasi u largua nga unë.

Ai nuk e di se unë e di, sepse unë jam e tmerruar nga humbja e tij.

Ai është dashuria ime e parë, por ai nuk do të më bëjë të dashurën e tij zyrtare dhe nuk pranon ta diskutojë atë.

Ne frekuentohemi prej gjashtë muajsh dhe unë e di se ai është vetëm duke përdorur mua, por unë kam rënë kokë këmbë në dashuri me të.

LEXO EDHE:  Smogu SAHARIAN pushton Shqipërinë! Re të kuqe mbushin qiellin, Tirana zgjohet e ALARMUAR

DEIDRE përgjigjet:
Ju nuk mund ta ndryshoni këtë gjendje në dashuri, por ju mund të refuzoni të pranoni sjelljen e tij të keqe dhe të filloni të besoni në veten tuaj dhe të meritoni më mirë./lajmifundit.al

Burimi:https://www.thesun.co.uk/dear-deidre/5487474/i-know-boyfriend-had-sex-with-another-girl-but-am-too-scared-to-confront-him/

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here