E akuzuan se u martua për lek me biznesmenin, Adelina Tahiri shtatzënë

Kliko per me shume info

Adelina Tahiri u kurorëzua me të fejuarin e saj maqedonas Serjozha Markov dhe tani ka lënë qytetin e saj të lindjes për të jetuar në një tjetër vend.

Fill pas martesës me milionerin maqedonas Serjozha Markov këngëtarja AdelinaTahiri është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në media.

Kliko per me shume info

Por tani dyshja është në pritje të fëmijës së parë!

Adelina bashkë me Markov janë fotografuar bashkë në ambientet e spitalit gjinekologjik në Shkup dhe sipas Gazetës Shqiptare, shumë shpejt do të bëhen prindër.

Adelina është përfolur edhe më parë për një shtatzëni të mundshme, por e ka mohuar. Nga fotoja e publikuar, këtë herë mund të jetë e vërtetë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.