Dyshohet se bëri seks me zyrtarin, flet adoleshentja: Ja e vërteta

Kliko per me shume info

Adoleshentja me inicialet E. B., nga Komuna e Ferizajt, thotë se ka arsye të fort që nuk kërkon të ketë kontakt me njerëzit e tjerë. Eshtë vetëm 15 vjeçe dhe prej 1 javë është mbyllur në shtëpinë e saj.

E mitura thotë se zyrtarë të Komunës dhe disa punonjës tjerë brenda, javën e kaluar përhapën fjalë në qytet se ajo për rreth tre orë vetëm për vetëm me një zyrtar të Komunës.

Kliko per me shume info

Adoleshentja me inicialet E. B., në një intervistë për arbresh.info ka treguar me detaje se për çfarë ishte të mërkurën e 7 shkurtit në zyrën e Rexhep Bajrami, shef i Zyrës për Komunitete në Komunën e Ferizajt, e ku dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale brenda zyrës së tij.

E mitura, ka hedhur poshtë akuzat se në zyre ka kryer marrëdhënie seksuale me 53 vjeçarin, për të cilin thotë se e njeh që nga muaji prill i vitit të kaluar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.