Durrsaku hidhet nga kati i 8-të i pallatit! Dergjet në tokë lakuriq e i mbuluar në gjak

Kliko per me shume info

Një ngjarje tragjike ka tronditur qytetin e Durrësit disa minuta më parë. Sipas informacioneve paraprke, një mashkull rreth të 40-tave është hedhur nga kati i 8-të i pallatit ku banonte në rrugën “Prokop Meksi” afër shkollës “Eftali Koci”.

Ai është shtrirë i zhveshur në rrugë, ndërkohë që burime ekskluzive nga vendngjarja për JOQ.al bëjnë me dije se ambulanca dhe policia kanë vonuar më shumë se një orë për të mbërritur.

Kliko per me shume info

Identiteti i tij nuk është bërë ende me dije e po ashtu as arsyet që e kanë shtyrë të kryente këtë veprim.

Një djalë nga vendngjarja raporton për JOQ:

Prsh JOQ, ne keto momente eshte hedh nje person nga kati i 8 ne Durres, rreth 30 vjec mashkull. Policia ka mbi 1 ore nuk e prek me dore. Ai mund te kete shenja jete. Ky eshte shteti. Une ngela nje ore aty dhe policia e ambulanca asgjë

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/lajme-nga-shqiperia/durrsaku-hidhet-nga-kati-i-8-te-i-pallatit-dergjet-ne-toke-lakuriq-e-i-mbuluar-ne-gjak-499378/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.