Duke bërë operacione plastike me doktor Skerdin? Habit Rovena Stefa

Kliko per me shume info

Rovena Stefa është një ndër këngëtaret e cila shpesh është komentuar për veshjet ekstravagante e madje dhe për guximin për të pozuar gjysmë nudo.

Por ditën e djeshmë Rovena ka postuar një foto të çuditshëme.

Kliko per me shume info

E shtrirë në klinikën e doktor Skerdit, këngëtarja ka paralajmëuar klipin e ri me një përshkrim ndryshe.

”Duke bërë operacione plastike me doktor Skerdin se klipi i ri del me 14 Shkurt” – shprehet me ironi këngëtarja e njohur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.