Donald Trump e tradhtoi, fillon “hakmarrja” e hidhur e Melanias

Kliko per me shume info

Melania Trump thuhet se ka shpenzuar 64,000 dollarë të parave të taksapaguesve amerikanë në një udhëtim të shkurtër në Florida.

Zonja e Parë thuhet të jetë “e zemëruar” rreth spekulimeve të fundit në media mbi një lidhje të mundshme të Presidentit Donald Trump dhe yllit të filmave porno Stormy Daniels, dhe thuhet se kjo është një mënyrë për tu hakmarrë ndaj tij, përcjell albeu.com

Kliko per me shume info

Dy njerëz të afërt me çiftin presidencial thanë për Neë York Times se 47-vjeçarja Trump është “e zemëruar” me burrin e saj.

Gruaja e tretë e presidentit mendohet të ketë bërë një udhëtim për tu relaksuar dhe hequr mendjen në Palm Beach në Florida.

Pas shpërthimit të lajmeve, zonja Trump shoqëroi presidentin në kampin e golfit “Mar-a-Lago” në Florida, por nuk mori pjesë në dy darka që ai priti – një me ish-kryebashkiakun e Nju Jorkut Rudy Giuliani dhe udhëheqësin e shumicës së shtëpisë Kevin McCarthy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.