Djali i Dritan Priftit, imazhi perfekt i modelingut shqiptar: Është kaq mirë të jesh i keq!

Kliko per me shume info

Bukuria e të rinjve shqiptarë duket se sot nuk ka më limite.

Disa nga modelet e njohur shqiptarë kanë qenë pjese e imazhit të ri të koleksionit të Dolce & Gabbana, dhe mes tyre edhe fëmijët e të ndjerit, Dritan Prifti.

Kliko per me shume info

Bëhet fjalë për djalin, David Priftin dhe vajza e vogël, Livia, të cilët kanë qenë pjesë e këtij koleksioni.

Por ata tashmë kanë një background vërtet optimist në fushën e modelingut.

Ka qenë David që këtë herë ka postuar një fotografi ku ka pozuar për një optikë dhe ku në përshkrimin e fotos ka shkruar: “Ndihesh kaq mirë kur je i keq”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.