Ditëlindja madhështore e Elvana Gjatës, dalin fotot e para

Ajo është padyshim një nga këngëtaret më të vlerësuara shqiptare dhe që prej disa kohësh ka tentuar karrierën në arenën ndërkombëtare.

Elvana Gjata ka vendosur që ditëlindjen e saj ta festojë në një mënyrë të veçantë, duke mbajtur një koncert recital që do të jetë privat.

Kliko per me shume info

Thuhet se në këtë event, këngëtarja do të ndajë pjesë nga albumi i tretë “live sesion”, që do të publikojë.

LEXO EDHE:  E pabesueshme ajo që ka ndodhur në Britania Got Talent, THYHEN rrjetet sociale, magjia e vërtetë është jeta

E mesa duket në këtë eventn janë të ftuar edhe grupi ZZO me Dren Abazin.

Ndërkohë në rrjetet sociale tashmë janë publikuar disa fotografi nga ambienti ku do të argëtohen të pranishmit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here