Dikur ishin shokë, por tani çfarë ka ndodhur mes Noizyt dhe Erik Fullanit?

Kliko per me shume info

Noizy dhe Erik Fullani janë dy miq shumë të mirë dhe këtë na e tregojnë çdo ditë në jetën e përditshme dhe në rrjetet sociale gjithashtu.

Por para pak ditësh nisi të flitej se mes Noizyt dhe Erik Fullanit nuk kishte më miqësi.

Kliko per me shume info

Kjo u bazua në faktin sepse miqtë nuk po shkëmbenin më batuta mes tyre.

Megjithatë e vërteta qëndron në faktin se ata vazhdojnë të jenë miq të mirë dhe pse nuk janë shumë të ekspozuar në rrjetet sociale.

Madje miqësinë e tyre e pohojnë edhe këto pëlqime të fundit në fotot e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.