Dhurata unike për Shën Valentin e Orinda Hutës

Kliko per me shume info

Orinda Huta është ndër këngëtaret më të dashura dhe më simpatike në skenën tonë muzikore.

Ajo pos për këngët e saj shquhet edhe për stilin interesant të veshjes. Orinda është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Kliko per me shume info

Së fundmi ajo ka publikuar edhe se si e gjeti Shën Valentini. Ndryshe nga të tjerët Orinda, ka postuar një foto ndryshe në Instastoryn e saj.

Duket se këtë ditë Orinda është tejngopur nga ushqimi. ”Masakra e Shën Valentinit”, shkruan ajo në foton me ushqim. Epo kush tha që kjo ditë nuk është për dashurinë ndaj ushqimit?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.