Dhunonte gruan dhe ngacmonte kunatën, arrestohet polici në Tiranë

Kliko per me shume info

Një punonjës policie është vënë në pranga në Tiranë, pasi është denoncuar nga bashkëshortja për dhunë, ndërsa kunata e tij e ka denoncuar për ngacmime.

Burime nga Ministria e Brendshme thanë se efektivi me inicialet A. Sh., 28 vjeç është prangosur gjatë një operacioni policor të organizuar nga agjentët e Shërbimit të Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave.

Kliko per me shume info

Punonjësi i policisë ishte denoncuar për dhunë nga gruaja e tij. Por siç duket 28-vjeçari kishte vendosur që të ngacmonte edhe kunatën e tij.

Këto akuza e kanë çuar në pranga 28-vjeçarin me inicialet A. Sh., punonjës policie në Tiranë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.