Kohë skandalesh në PD, deputetja bën një dedikim publik për bashkëshortin

Kliko per me shume info

Një dedikim dashurie në ditën e të dashuruarve ka bërë deputetja demokrate për bashkëshortin e saj. Ajo është Orjola Pampuri e cila duke bërë një postim në prolin e Facebook-ut shkruan:

“Te te them Te Dua, me duket shume pak, se ta them ne 365 dite te vitit, por nje gje dua te them me ze te lart, qe ta degjoje ane e kend kjo bote……

Kliko per me shume info

Je dashuria me e madhe per mua, jam e qete dhe e lumtur kur mendoj qe edhe nje plake me shkop do jem krahe teje. Te duaaaaaaa.

P.S. this is a little surprise for you honey.”, shkruan ajo krah fotos me të shoqin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.