Shën Valentini, deputetja e PD fjalë zemre bashkëshortit: Dua t’a them me zë të lartë. Të dua!

Kliko per me shume info

Deputetja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri që ka zgjedhur fjalë të thjeshta zemre për t’i shprehur dashurinë bashkëshortit të saj për këtë Shën Valentin.

Përmes një dedikimi në profilin e saj në Facebook, Oriola shkruan se bashkëshorti i saj është dashuria më e madhe për të.

Kliko per me shume info

“Te te them Te Dua, me duket shume pak, se ta them ne 365 dite te vitit, por nje gje dua te them me ze te lart, qe ta degjoje ane e kend kjo bote……Je dashuria me e madhe per mua, jam e qete dhe e lumtur kur mendoj qe edhe nje plake me shkop do jem krahe teje. Te duaaaaaaa
p.s. this is a little surprise for you honey”, – shkruan deputetja.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.