Berisha: “Zbulohet deputeti që vjedh energjinë elektrike”

Kliko per me shume info

Ish-kryministri Berisha ka postuar në llogarinë e tij në facebook, denoncimin e një qytetari.

Qytetari shprehet se deputeti i PS-së në Pogradec, Eduart Shalsi, ka bërë lidhjen e energjisë pa kontratë dhe pa sahat, ndërkohë që qytetarët burgosen për mospagim faturash.

Kliko per me shume info

“Për narkodeputetët energjia është falas”- shkruan Berisha në statusin e tij.

Berisha denoncon deputetin: Fut njerëz në burg se nuk paguajnë energjinë, dhe vet e merr falas

Postimi i plotë i Sali Berishës:

Per narkodeputetet energia elektrike eshte falas!
Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb

“Pershendetje doktor Berisha. Nderkohe qe njerezit burgosen per mospagimin e faturave te energjise, deputeti i PS ne Pogradec Eduart Shalsi ka hapur nje zyre pritje dhe nga banoret raportohet se lidhjen e energjise e ka bere pa kontrate dhe pa sahat matje te harxhimit.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.